Udrażnianie Włochy

Przepychanie kanalizacji Włochy

Pogotowie kanalizacyjne w Warszawa Włochy. Skutecznie i profesjonalnie przeprowadzi udrożnienie kanalizacji. Wykonujemy tę czynność za pomocą spirali elektromechanicznej, o różnej grubości i długości, aż do uzyskania żądanego efektu. Dla całkowitej pewności czy pozostałe nieczystości ponownie nie spowodują zatoru, przeprowadzamy test wodny. Czyszczenie kanalizacji nie jest skomplikowaną czynnością, ale brak odpowiedniego sprzętu i niekiedy utrudniony dostęp sprawia że nasze domowe sposoby działają, ale nie zawsze. Więc jesteśmy gotowi do wykonania usługi.

Przetykanie kanalizacji.

wpustów
syfonów
przykanalików
zlewów kuchennych
WC

Szeroka oferta naszych usług skierowana jest zarówno do dużych przedsiębiorstw budowlanych, przemysłu, administratorów budynków jak i klientów indywidualnych (instalacje w domach).
Dysponujemy doświadczoną kadrą oraz szerokimi zapleczem nowoczesnego, specjalistycznego sprzętu pozwalającego na skuteczne wykonywanie zleconych prac.

Zakres świadczonych usług obejmuje :
-ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji i rurociągów

  • czyszczenie przyłączy domowych
  • udrażnianie kanalizacji spiralą elektryczną
  • czyszczenie poziomów i pionów kanalizacyjnych
  • czyszczenie kratek deszczowych
  • udrażnianie odpływów od toalet, pisuarów, prysznica, wanny i inne
  • mechaniczne i ciśnieniowe usuwanie tłuszczy z rur kanalizacyjnych
  • wycinanie korzeni z rur kanalizacyjnych
  • inspekcja video kanalizacji (video kamerowanie rur)
  • udrażnianie instalacji kanalizacyjnych wewnętrznych i zewnętrznych


Czyszczenie WUKO inaczej technika ciśnieniowa lub hydrodynamiczna. Określenie „WUKO” pochodzi od specjalistycznych pojazdów, wyposażonych w pompę tłoczącą wodę pod dużym ciśnieniem. Do urządzenia podłączony jest wąż, który posiada głowicę dopasowaną do średnicy rur i rodzaju zanieczyszczeń. W metodzie WUKO korzysta się np. z dysz rotacyjnych, dzięki którym można rozbijać nawet stare osady wapienne czy usuwać korzenie. Cała metoda udrażniania rur polega na wprowadzeniu węża, wraz z odpowiednio dobraną do kanalizacji głowicą a następnie uruchomienie pomp, dzięki której woda wystrzeliwana pod ekstremalnie wysokim ciśnieniem. Takie warunki doprowadzają najpierw do rozdrobnienie, a następnie do wypłukania nieczystości rozbijając zatory z osadów, papierów, włóknin jak również innych odpadów. Zanieczyszczenia trafiają do studni rewizyjnej

Przepychanie rur Włochy 505 697 600